خدمات

خدمات تست و تعمیر:

حساسیت­‌های مهندسی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایجاب می­‌کند که تمامی شیرهای مورد استفاده در خطوط ایمن، قابل اتکا بوده و همچنین یکپارگی عملکرد داشته باشند. شرکت کاسپین شیر کادوس با استفاده از دستگاه‌­های تست متنوع در دو نوع افقی (Horizontal Clamping) و عمودی (Vertical Clamping) خدمات متنوعی در این زمینه ارائه می­کند. کلیه تست‌­ها در شرایط کاملا کنترل شده مهندسی و محیط ایمنی مناسب صورت می­پذیرند.

پس از تست دقیق شیرها مطابق با استانداردهای API 6D و API 598  ، برای تمامی شیرها گواهی تست صادر و به کارفرمایان اعطا می­شود تا از سلامت شیر و انطباق آن با استانداردهای مهندسی اطمینان حاصل نمایند. تعداد دستگاه‌­های تست مجموعه کاسپین شیر کادوس، امکان تست شیرهای مختلف با ظرفیت میانگین ماهانه بیش از ۱۵۰۰ عدد را برای این شرکت فراهم آورده است.

خدمات پس از فروش

 ۱. خدمات ما پس از فروش محصولات شامل حمل، نصب و راه‌اندازی ،نگهداری و تعمیرات، تهیه و توزیع قطعات یدکی، آموزش، مستند سازی و تضمین می‌باشد.

۲. این شرکت در حال حاضر از طریق اعمال مدیریت در تأمین قطعات، فرآیند تولید، آموزش مستمر کارکنان و ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه محصولات و خدمات، در راستای افزایش رضایت مشتری گام برمی دارد.

۳. کلیه محصولات تولیدی شرکت کاسپین شیر کادوس دارای ۲ سال گارانتی تعویض و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشند.

۴. جهت رفاه حال مشتریان عزیز، واحد خدمات پس از فروش در تمامی ایام هفته، آماده پاسخگویی به درخواست های شما می باشد.